ZGARNIJ ręcznik detailingowy premium 30% taniej! 

Koniec promocji za: Sprawdź

O nas

Bigblock.pl to miejsce, w którym wyposażysz się w najlepsze kosmetyki samochodowe dostępne na rynku. Znajdziesz tu również akcesoria detailingowe oraz produkty polerskie.

Wiemy jak ważny jest dla Ciebie Twój samochód. Wiemy, jak bardzo liczy się głęboki kolor i zachwycający blask lakieru. Wiemy, jak istotny jest komfort wewnątrz samochodu: schludny kokpit, czysta tapicerka i świeży zapach.

To wszystko możesz mieć. Twój samochód znów może wyglądać jak nowy. Dzięki kosmetykom samochodowym dostępnym w naszej ofercie, odmienisz wygląd swojego auta. Wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie zestaw kosmetyków samochodowych i akcesoriów auto-detailingowych i zachwyć się swoim autem na nowo!

BigBlock to nie tylko sklep detailingowy, prowadzimy również centrum motoryzacyjne w Kluczach (woj. Małopolskie), gdzie możesz skorzystać z usług auto-detailingowych, serwisu opon, drobnej mechaniki lub serwisu klimatyzacji. Zapraszamy na naszą stronę www.uslugi.bigblock.pl.

Jeśli masz problem w doborze odpowiednich kosmetyków z naszego sklepu, możesz liczyć na pomoc naszego konsultanta – wystarczy, że zadzwonisz.

Życzymy udanych zakupów,

Zespół Bigblock.plKontakt: BigBlock Moto Centrum

ul. Partyzantów 24

32-310 Klucze (woj. małopolskie)

biuro@bigblock.pl

tel. 570 202 609

Zapraszamy również do sklepu stacjonarnego oraz naszego punktu usługowego:

Sklep stacjonarny oraz moto centrum (serwis opon, auto-detailing, serwis klimatyzacji, drobna mechanika)

ul. Partyzantów 24

32-310 Klucze


FB