Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Prócz klasycznych zapachów samochodowych w zawieszce i nowoczesnych w dyskretnej puszce, producenci części i akcesoriów samochodowych wszystkim posiadaczom aut oferują również zapachy samochodowe w sprayu. Przeznaczone do zastosowania w pojazdach zapachy samochodowe w sprayu mogą nam przypominać odświeżacze powietrza, jakie większość z nas posiada w swoim domu, a przede wszystkim w toalecie. Wobec tego, już po jednym naciśnięciu na dozownik, zapach samochodowy w sprayu roztacza piękną woń, która niweluje wszelkie nieprzyjemne zapachy.

Zapachy samochodowe w sprayu

Jak już zostało wspomniane z pomocą zapachów samochodowych w sprayu w bardzo krótkim czasie, a właściwie natychmiastowo możemy pozbyć się nieprzyjemnej woni z wnętrza pojazdu. W związku z tym, zapach samochodowy w sprayu powinien mieć w swoim samochodzie każdy, niezależnie od tego, czy poza nim posiada również zapach w puszce bądź zawieszce. Zapach samochodowy w sprayu pomaga bowiem w nagłych sytuacjach. Poza tym, zapachy samochodowe w sprayu bardzo często mają na tyle zbliżony aromat do eleganckich perfum, że dzięki nim możemy poczuć się w swoim aucie po prostu luksusowo.

Zapach samochodowy w sprayu

Podobnie jak produkowane współcześnie zapachy w zawieszce, również zapachy samochodowe w sprayu mogą nam przypominać najdroższe perfumy. W przypadku zapachu samochodowego w sprayu podobieństwo to jest widoczne nie tylko na tle samego zapachu, ale również opakowania i sposobu użycia. Zapachy samochodowe w sprayu opakowane są w gustowne buteleczki, nierzadko szklane, natomiast pachną np. cytryną, jeżynami, piżmem i mandarynką, brzoskwinią i mango, cytrusami, cedrem, drzewem sandałowym, bursztynem i wanilią czy też piżmem, pitayą, gujawą i rambutanem. Na tym oczywiście nie koniec wariacji, jakie proponuje zapach samochodowy w sprayu. Stąd też, możemy mieć pewność, że znajdziemy idealny dla siebie zapach samochodowy w sprayu.

W sprayu

FOEN Perfumy do Wnętrz Samochodu 500ml - Boss FOEN Perfumy do Wnętrz Samochodu 500ml - Boss
Producent: FOEN
Cena:

54,99 zł

zobacz więcej
ADBL Black MIST 200ml - Odświeżacz do Auta ADBL Black MIST 200ml - Odświeżacz do Auta
Producent: ADBL
Cena:

28,90 zł

zobacz więcej
ADBL White MIST 200ml - Odświeżacz do Auta ADBL White MIST 200ml - Odświeżacz do Auta
Producent: ADBL
Cena:

28,90 zł

zobacz więcej
FOEN Perfumy do Wnętrz Samochodu 200ml - Cookies FOEN Perfumy do Wnętrz Samochodu 200ml - Cookies
Producent: FOEN
Cena:

35,99 zł

zobacz więcej
FOEN Perfumy do Wnętrz Samochodu 500ml - Black FOEN Perfumy do Wnętrz Samochodu 500ml - Black
Producent: FOEN
Cena:

52,99 zł

zobacz więcej
FOEN Perfumy do Wnętrz Samochodu 500ml - Jack FOEN Perfumy do Wnętrz Samochodu 500ml - Jack
Producent: FOEN
Cena:

52,99 zł

zobacz więcej
FOEN Perfumy do Wnętrz Samochodu 500ml - Savor FOEN Perfumy do Wnętrz Samochodu 500ml - Savor
Producent: FOEN
Cena:

52,99 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl