Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producenci

Oferta zapachów do samochodu obejmuje trzy podstawowe ich rodzaje, a mianowicie zapachy samochodowe w zawieszce, zapachy samochodowe w sprayu oraz zapachy samochodowe w puszce. Nie da się ukryć, że do niedawna, a być może i do dziś największą popularnością cieszą się zapachy w zawieszce. Niemniej, na uwagę zasługują również zapachy samochodowe w puszce. Dlaczego warto zdecydować się na zakup zapachu samochodowego w puszce?

Zapachy samochodowe w puszce

Zapachy samochodowe w puszce mają co najmniej kilka zalet. Przede wszystkim są bardzo dyskretne. Absolutnie nie musimy ustawiać takiego zapachu samochodowego w puszce w widocznym miejscu, aby wypełniał wnętrze auta przyjemnym aromatem. Zapach samochodowy w puszce swobodnie możemy ukryć np. pod siedzeniem kierowcy. Poza tym, zapachy samochodowe w puszce bardzo długo uwalniają przyjemny zapach, bo minimum przez 60 dni. Ogromnym plusem zapachów samochodowych w puszce jest również możliwość dozowania ilości, a co za tym idzie intensywności aromatów uwalnianych z aluminiowego pojemnika. A to za sprawą specjalnego wieczka z możliwością regulowania, w jakie wyposażony jest każdy zapach samochodowy w puszce.

Zapach samochodowy w puszce

Nie sposób również nie wspomnieć o tym, że zapachy samochodowe w puszce dostępne są w rozmaitych wariacjach zapachowych. Jednym z najczęściej wybieranych jest oczywiście kwiatowy zapach samochodowy w puszce, ale też ten, o aromacie owoców leśnych czy też wiśni. Co bardziej wymagających użytkowników aut, z pewnością zadowoli zaś zapach samochodowy w puszce przypominający zapach gumy balonowej, kokosa, mango i melona bądź jaśminu.

W puszce

7TIN Odświeżacz w Puszce do Auta - Crystal Wave 7TIN Odświeżacz w Puszce do Auta - Crystal Wave
Producent: 7TIN
Cena:

11,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl