ZGARNIJ ręcznik detailingowy premium 30% taniej! 

Koniec promocji za: Sprawdź

Nowość TK Car Mat Brush - Szczotka do Czyszczenia Dywaników Samochodowych Powiększ

TK Car Mat Brush - Szczotka do Czyszczenia Dywaników Samochodowych

Nowy produkt

24,90 zł

10 Sztuk

Wymiary17 x 5 cm

TK Car Mat Brush - Szczotka do Czyszczenia Dywaników welurowych i gumowych

Utrzymanie dywaników samochodowych w czystości pomaga uniknąć ich nadmiernemu zużyciu oraz zapewnia elegancki wygląd wnętrza Twojego samochodu, tak więc regularne ich czyszczenie jest koniecznością.

Opracowana specjalnie do tego szczotka TuningKingz Car Cosmetics zapewnia pewny uchwyt, który pomoże Ci w pracy. Optymalna sztywność włosia gwarantuje, że czyszczona powierzchnia nie ulegnie zniszczeniu.

Szczotki możesz używać w szczególności do:

 • Czyszczenia dywaników welurowych: wystarczy, że wyjmiesz dywanik i wytrzepiesz go za pomocą szczotki, a pozbędziesz się piasku i brudu bez konieczności ich odkurzania. To w szczególności przydatne, gdy nie posiadasz dostępu do prądu, a musisz szybko wyczyścić dywaniki, które rzucają się w oczy zaraz po otwarciu drzwi
 • Czyszczenia dywaników gumowych: użyj szczotki w połączeniu z produktem TuningKingz APC All Purpose Cleaner i wodą. Dzięki specjalnie przygotowanemu włosiu wymyjesz dywaniki o nawet najbardziej skomplikowanej fakturze gumy, ponieważ włosie dotrze we wszystkie najmniejsze zakamarki. Pamiętaj, że samo mycie ciśnieniowe dywaników gumowych nie przyniesie tak dobrych rezultatów, jak ich wymycie szczotką.

Szczoteczka o wymiarach: 17 x 5 cm. 

 • Opinie o produkcie
 • Podziel się opinią na temat tego produktu

  TK Car Mat Brush - Szczotka do Czyszczenia Dywaników Samochodowych

  TK Car Mat Brush - Szczotka do Czyszczenia Dywaników Samochodowych

  10 innych produktów w tej samej kategorii:

  FB