Nawet do -13% na ZESTAWY kosmetyków samochodowych Sprawdź! 

Obniżka ZESTAW ADBL do Mycia Felg i Opon + Czernidło do opon Powiększ

ZESTAW ADBL do Mycia Felg i Opon + Czernidło do opon

Nowy produkt

144,76 zł

-12%

164,50 zł

9 Sztuk

ZESTAW do Mycia Felg i Opon + Czernidło do opon

Zestaw zawiera:

 1. ADBL Vampir Liquid 0,5L - środek do czyszczenia felg
 2. ADBL Tire&Rubber 0,5L - środek czyszczący opony
 3. ADBL Tire Dressing 0,5L - środek do konserwacji i przywrócenia czarnego koloru oponom
 4. Aplikator do opon
 5. Pędzel detailingowy do Felg rozm. 12 (30mm)
 6. Ściereczka z mikrofibry 40cm x 40cm, Gramatura: 320 g/m2
 7. Szczotka do Mycia Felg

..

Kupuj w zestawie taniej!

UWAGA! Cena takiego zestawu, jeśli każdy produkt kupiłbyś osobno to 164,50 zł! U nas oszczędzasz 12% i płacisz tylko 144,76 zł! OSZCZĘDZASZ 19,74 zł !!

..

1. ADBL Vampir Liquid 0,5L - Deironizer, środek do felg

To środek przeznaczony do usuwania pyłu z klocków hamulcowych, lotnej rdzy oraz innych zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego z powierzchni całej karoserii oraz felg. Posiada płynną konsystencję dzięki której z łatwością rozpyla się na każdej powierzchni, nie spływa szybko co pozwala na dłuższą pracę. Neutralne pH zapewnia bezpieczeństwo podczas stosowania, nie trzeba obawiać się o uszkodzenie jakichś elementów nadwozia.

2. ADBL Tire&Rubber Cleaner 0,5L - Środek do czyszczenia opon i gumy

Specjalnie zaprojektowany do idealnego oczyszczenia opon i elementów gumowych. Zawiera składniki ułatwiające wypłukiwanie i wysychanie opon. Działa natychmiastowo penetrując i oddzielając zabrudzenia i pozostałości po dressingach. Doskonale odtłuszcza pozostawiając powierzchnię czystą i gotową na aplikację nowego dressingu.

Sposób użycia:

 • Nanieś środek na wcześniej zwilżoną powierzchnie i odczekaj ok. 1 minutę.
 • Wypracuj szczotką lub pędzlem.
 • Spłucz obficie wodą.
 • W razie konieczności powtórz.

3. ADBL Tire Dressing 0,5L - Czernidło do Opon

ADBL Tire Dressing to połączenie najwyższej jakości polimerów, żywic i dwutlenku krzemu mające na celu przywrócenie oponom fabrycznego wyglądu. Efekt przyciemnienia, satynowego połysku oraz ochrony przed promieniowaniem UV, brudem i wodą otrzymujemy podczas jednej prostej aplikacji. Dodatkowo podczas pracy unosi się bardzo intensywny i przyjemny zapach.

4. Aplikator do opon

Profilowany aplikator do opon w kształcie półksiężyca. Idealne dopasowany kształtem do kształtu opony, dzięki czemu aplikacja dressingu jest bardziej efektywna. Aplikator wykonany z szarej, średnio­-twardej pianki o niskiej chłonności. Zapewnia rów­nomierne i łatwe rozprowadzane preparatu po powierzchni opony.

5. Pędzel detailingowy do Felg rozm. 12 (30mm)

Pędzel umożliwia wypracowanie preparatu na poszczególnych elementach samochodu. Ten rozmiar pędzla nadaje się do czyszczenia felg oraz zakamarków (przestrzeń pod klamkami, grill, znaczki). Doskonale nadaje się do wypracowania deironizera (ADBL Vampire Liquid) obecnego w zestawie. Wystarczy spryskać felgi lub lakier preparatem i za pomocą pędzla czyścić element, a następnie opłukać wodą.

6. Ściereczka z mikrofibry 40cm x 40cm, Gramatura: 320 g/m2

Skutecznie, szybko i łatwo czyści każdą powierzchnię, doskonale poleruje czyszczoną powierzchnię, świetnie wchłania wodę, kurz i brud, bardzo szybko schnie po użyciu na mokro, nadaje się do czyszczenia nawet tłustych powierzchni.

7. Szczotka do Mycia Felg

Miękkie, syntetyczne włosie zapewnia dokładne, precyzyjne i bezpieczne dla felg czyszczenie. Szczotka jest giętka, dzięki czemu dotrzesz do ciężkodostępnych miejsc i zakamarków. Szczotka jest przeznaczona do każdego rodzaju felg.

 • Opinie o produkcie
 • Podziel się opinią na temat tego produktu

  ZESTAW ADBL do Mycia Felg i Opon + Czernidło do opon

  ZESTAW ADBL do Mycia Felg i Opon + Czernidło do opon

  29 innych produktów w tej samej kategorii:

  FB