Nawet do -13% na ZESTAWY kosmetyków samochodowych Sprawdź! 

Obniżka Zestaw Kosmetyków Samochodowych TuningKingz TK Powiększ

Zestaw Kosmetyków Samochodowych TuningKingz TK

Nowy produkt

199,75 zł

-12%

226,99 zł

10 Sztuk

Zestaw Kosmetyków Samochodowych TuningKingz

Zestaw zawiera:

 1. TK APC 500ml - Uniwersalny Środek Czyszczący
 2. TK Car Shampoo 500ml - Szampon Samochodowy
 3. TK Pure Blood 500ml - Preparat do deironizacji i mycia felg
 4. TK Natural Interior Dressing 500ml - Preparat do konserwacji deski rozdzielczej i plastików
 5. TK Clay Bar 100g - Glinka Samochodowa do usuwania smoły i trudnych zabrudzeń z karoserii
 6. Ściereczka z mikrofibry BEZSZWOWA  40cm x 40cm, Gramatura: 330 g/m2
 7. TK Large Blue Fluffer - Ręcznik detailingowy do osuszania samochodu
 8. Szczotka do Mycia Felg

..

..

Kupuj w zestawie taniej!

UWAGA! Cena takiego zestawu, jeśli każdy produkt kupiłbyś osobno to 226,99 zł! U nas oszczędzasz 12% i płacisz tylko 199,75zł! OSZCZĘDZASZ 27,24 zł !!

..

..

1. TK APC 500ml - Uniwersalny Środek Czyszczący

Tuning Kingz APC All Purpose Cleaner to profesjonalny środek czyszczący do usuwania zabrudzeń z wszelkiego rodzaju powierzchni. Ten jeden wszechstronny produkt pomoże wyczyścić silnik, elementy plastikowe we wnętrzu i na zewnątrz pojazdu, zabrudzoną podsufitkę czy poplamione fotele materiałowe lub skórzane. Pełni funkcję środka piorącego i czyszczącego w jednym.

2. TK Car Shampoo 500ml - Szampon Samochodowy

TuningKingz Car Shampoo to rewelacyjny gęsty szampon do mycia pojazdów. Produkt bezpieczny dla wszelkiego rodzaju wosków i innych zabezpieczeń lakieru. Dzięki intensywnemu zapachowi zielonych jabłek sprawia, że ręczne mycie samochodu staje się jeszcze większą przyjemnością. Może być również dodany do pianownicy!

3. TK Pure Blood 500ml - Preparat do deironizacji i mycia felg

Tuning Kingz Pure Blood Wheel Cleaner to piekielnie skuteczny środek do mycia i usuwania zanieczyszczeń metalicznych z felg i lakieru. Dzięki neutralnemu pH jest bezpieczny dla wszelkiego rodzaju felg. Doskonale radzi sobie nawet ze starym, zaschniętym pyłem z klocków hamulcowych. W reakcji z cząstkami metalicznymi tworzy tzw. „efekt krwawienia”.

4. TK Natural Interior Dressing 500ml - Preparat do konserwacji deski rozdzielczej i plastików

Produkt do zabezpieczania i pielęgnacji plastików wewnętrznych, deski rozdzielczej, elementów gumowych, skórzanych i winylowych. Dzięki swoim właściwościom przywraca czyszczonym elementom naturalny, matowy efekt, a jego cechy antystatyczne zapobiegają nadmiernemu przyciąganiu kurzu. Produkt w formie mleczka o rewelacyjnym zapachu gumy balonowej.

5. TK Clay Bar 100g - Glinka Samochodowa do usuwania smoły i trudnych zabrudzeń z karoserii

Proces glinkowania jest niezbędny do prawidłowego oczyszczenia lakieru przed polerowaniem, woskowaniem, czy nakładaniem powłok ochronnych. Tylko idealnie przygotowany lakier zagwarantuje prawidłową aplikację i działanie środków. Przy pracy z glinką zawsze używaj preparatu nadającego poślizg - wystarczy woda z odrobiną szamponu w butelce z atomizerem!

6. TK Large Blue Fluffer - Ręcznik detailingowy do osuszania samochodu

Delikatny, bezpieczny ręcznik do osuszania karoserii auta po myciu. Delikatna struktura mikrofibry nie powoduje zarysowań na lakierze. Ręcznik pochłania do 10 razy więcej wody w stosunku do wagi suchego i nie pozostawia smug. Rozmiar 90x60 cm

7. Ściereczka z mikrofibry BEZSZWOWA  40cm x 40cm, Gramatura: 330 g/m2

Mikrofibra o krawędziach ciętych laserowo, co sprawia, że nie ma obszyć które mogą być agresywne dla lakieru samochodowego i powodować mikrozarysowania. Jest to wysokiej jakości mikrofibra.

8. Szczotka do Mycia Felg

Miękkie, syntetyczne włosie zapewnia dokładne, precyzyjne i bezpieczne dla felg czyszczenie. Szczotka jest giętka, dzięki czemu dotrzesz do ciężkodostępnych miejsc i zakamarków. Szczotka jest przeznaczona do każdego rodzaju felg.

 • Opinie o produkcie
 • Podziel się opinią na temat tego produktu

  Zestaw Kosmetyków Samochodowych TuningKingz TK

  Zestaw Kosmetyków Samochodowych TuningKingz TK

  29 innych produktów w tej samej kategorii:

  FB