Opinie o Nas
Producenci

Shiny Garage - polskie kosmetyki samochodowe

Shiny Garage jest pierwszą polską marką kosmetyków do pielęgnacji samochodów. Działa na rynku od 2012 roku. Jako pierwsza marka detailingowa w Polsce,  Shiny Garage cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością.  Co więcej, SG również jako pierwsi wprowadzili na rynek aktywną pianę o neutralnym pH, preparat do usuwania śladów po twardej wodzie, czy kwarcowy środek do ochrony lakieru. Jak widać, makra Shiny Garage jest pionierem branży auto-detailingowej w kraju.

Produkty Shiny Garage oparte są o autorskie receptury i tworzone z najlepszych europejskich i światowych surowców. Producent dba o środowisko, zapewniając, że wszystkie produkty są bezpieczne dla środowiska, a odpady powstałe w trakcie produkcji, poddawane są recyklingowi. Shiny Garage ciągle rozwija się, ulepszając receptury produktów oraz reagując na sugestie i problemy klientów. Jeśli formuła produktu jest zmieniana, to zawsze na bardziej skuteczną lub na bezpieczniejszą dla użytkownika, auta lub środowiska.

W ofercie marki Shiny Garage znajdziesz produkty do mycia samochodów, dekontaminacji czyli usuwania trudnych zabrudzeń, pielęgnacji  i ochrony lakieru, czyszczenia szyb, pielęgnacji felg oraz opon, pielęgnacji wnętrza, a także akcesoria przydatne w auto-detailingu. Szeroka gama produktów Shiny Garage w przystępnych cenach, zachęca do testowania i eksperymentowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl